Lietuvos imtynių U17 žaidynėse Panevėžyje iškovotas auksas

Lietuvos imtynių U17 žaidynėse Panevėžyje iškovotas auksas

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių U17 žaidynės, kuriose dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkai.

D Ulke1

„Nors gimnazijos komanda išretinta ligų, tačiau Domas Ulkė tapo čempionu ir įrodė, kad yra vienas stipriausių Lietuvoje imtynininkų jaunių grupėje“, - sakė treneris Marius Baranauskas.

Pasak trenerio šioje amžiaus grupėje D. Ulkė kovos dar du metus, tad laukia daug laimėjimų ir medalių.

Gimnazijos auklėtinis Povilas Kazėnas futbolą iškeitęs į imtynes vieną kovą laimėjo, o kelionę link medalių jam užkirto daugiau patirties turintis atletas.

„Povilas po truputį pradeda įrodinėti, kad ne veltui pasirinko šią sporto šaką. Jis puikiai imtyniavo ir bandė atlikti techninius veiksmus, kuriuos senbuviai imtynininkai privengia daryti. Manau, jam viskas dar priešakyje“, - džiaugėsi treneris.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkus treniruoja graikų romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.