Struktūra ir kontaktai Bendruomenė Pedagogai
PEDAGOGAI 2023-2024 m.m.
Eil. Nr. |
Pedagogo pavardė, vardas |
Dalykas, pareigos |
Kvalifikacinė kategorija |
1 |
Bukauskienė Milda |
Lietuvių kalba |
Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas |
2 |
Vaida Šiaučiūnė |
Sportas ir sveikata |
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui |
3 |
Denisova Galina |
Rusų kalba |
Rusų kalbos mokytojas metodininkas |
4 |
Drevinskaitė Aušra |
Fizika |
Fizikos, matematikos mokytojas |
5 |
Dubraitė Valdonė |
Lietuvių kalba |
Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas |
6 |
Frolovaitė Neringa |
Anglų kalba |
Anglų kalbos vyresnysis mokytojas |
7 |
Balsienė Eglė |
Anglų kalba |
Anglų kalbos mokytojas metodininkas |
8 |
Kiaunienė Vilija |
Tikybos mokytoja |
Tikybos mokytojas |
9 |
Jankevičius Edgaras |
Informacinės technologijos |
Informacinių technologijų mokytojas metodininkas, fizikos vyresnysis mokytojas |
10 |
Leonavičienė Gintarė |
Dailė, technologijos |
Dailės vyresnysis mokytojas; technologijų mokytojas metodininkas |
11 |
Mašauskienė Inga |
Biologija, gamta ir žmogus |
Biologijos mokytojas metodininkas |
12 |
Skrebienė Aušra |
Geografija |
Geografijos mokytojas metodininkas |
13 |
Pankienė Virginija |
Matematika |
Matematikos mokytojas |
14 |
Pociulis Viktoras |
Istorija |
Istorijos vyresnysis mokytojas |
15 |
Povilonis Tadas |
Etika |
Etikos mokytojas |
16 |
Sereikienė Laima |
Muzika |
Muzikos mokytojas metodininkas |
17 |
Vaičiulionė Aurelija |
Vokiečių kalba |
Vokiečių kalbos mokytojas metodininkas |
18 |
Valkavičienė Irina |
Chemija, biologija |
Chemijos mokytojas metodininkas, biologijos mokytojas |
19 |
Žemaitienė Violeta |
Lietuvių kalba |
Lietuvių kalbos mokytojas |
20 | Karaliūnienė Dalia | Vokiečių kalba | Bibliotekininkas |
TRENERIAI
Eil. Nr. |
Trenerio pavardė, vardas |
Sporto šaka |
Kvalifikacinė kategorija |
1 |
Balta Ričardas |
Dziudo |
Lietuvos sporto treneris |
2 |
Baranauskas Marius |
Graikų-romėnų imtynės |
Lietuvos sporto treneris |
3 |
Buividas Algimantas |
Dviračių sportas |
Nacionalinis sporto treneris |
4 |
Burba Valdemaras |
Rankinis |
Lietuvos sporto treneris |
5 |
Butkus Darius |
Futbolas |
Lietuvos sporto treneris |
6 |
Daunienė Rima |
Krepšinis |
Nacionalinis sporto treneris |
7 |
Jakubauskas Remigijus |
Lengvoji atletika |
Lietuvos sporto treneris |
8 |
Kibas Julius |
Boksas |
Lietuvos sporto treneris |
9 |
Klimašauskienė Ieva |
Dziudo |
Lietuvos sporto treneris |
10 |
Kondrotaitė Rita |
Plaukimas |
Plaukimo tarptautinės kategorijos treneris, mokytojas ekspertas |
11 |
Liubšys Virginijus |
Futbolas |
Sporto treneris |
12 |
Lukšys Povilas |
Futbolas |
Futbolo treneris |
13 |
Dmitrii Leopold |
Dviračiai |
Dviračių sporto treneris |
14 |
Mykolaitis Tadas |
Krepšinis |
Lietuvos sporto treneris |
15 |
Sniečkus Martynas |
Lengvoji atletika/ sporto šakos judesių ir atletinis lavinimas |
Lengvosios atletikos/sporto šakos judesių ir atletinio lavinimo treneris |
16 |
Sokolovas Sergejus |
Rankinis |
Lietuvos sporto treneris |
17 |
Sužiedelis Dovydas |
Sunkioji atletika |
Sunkiosios atletikos treneris
|
18 |
Trumpis Kęstutis |
Dziudo |
Dziudo treneris |
19 |
Urbonas Vidmantas |
Triatlonas |
Nacionalinis sporto treneris, Lietuvos nusipelniusio trenerio garbės ženklas |
20 |
Vaičikonienė Dalia |
Baidarių/kanojų irklavimas |
Baidarių/kanojų irklavimo treneris |
21 |
Vaičikonis Vytautas |
Baidarių/kanojų irklavimas |
Lietuvos sporto treneris |
22 |
Valuckis Žydrūnas |
Krepšinis |
Sporto treneris |
23 |
Vėta Mindaugas |
Rankinis |
Sporto treneris |
24 |
Vyšniauskas Marius |
Boksas |
Bokso treneris |
SPECIALISTAI
Eil. Nr. |
Specialisto pavardė, vardas |
Dalykas, pareigos |
Kvalifikacinė kategorija |
1 |
Čekanauskaitė Irma |
Specialusis pedagogas |
Vyresnysis specialusis pedagogas |
2 |
Čekanauskas Ignas |
Psichologo asistentas |
Psichologo asistentas |
3 |
Morkūnienė Solveiga |
Socialinis pedagogas |
Socialinis pedagogas |
4 |
Rudys Audrius |
Viešųjų ryšių specialistas |
Viešųjų ryšių specialistas |
5 |
Zopelienė Loreta |
Karjeros specialistas; neformaliojo ugdymo pedagogas |
Karjeros specialistas; neformaliojo ugdymo pedagogas |