Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Kūrybinės dirbtuvės „Pasigamink kvapnų – ekologinį muilą pats“

Gegužės III savaitę gimnazijoje  mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Pasigamink kvapnų – ekologinį muilą pats“. Gimnazijos mokiniams veikla buvo organizuojama iš neigiamų socialinių veiksnių „Stok-pagalvok-veik“ projekto lėšų. Kūrybinės dirbtuvės vyko gimnazijos naujai įrengtoje chemijos laboratorijoje, kurioje mokiniai buvo suskirstyti į grupes taip, kad būtų galima išlaikyti saugaus atstumo ir kitų numatytų saugumo reikalavimų, taikomų karantino metu. Visą gamybos, kūrybos laiką dalyviai jautėsi gerai nusiteikę ir susidomėję darbo procesu. Chemijos mokytoja vedė užsiėmimą mokiniams, rodė kaip teisingai pasigaminti muilą sau ar padaryti dovaną draugui. Mokiniai darbo eigoje turėjo daug klausimų chemijos mokytojai apie muilo gamybos procesą, į mokinių užduotus klausimus mokytoja atsakinėjo kūrybos proceso metu. Moksleiviai turėjo laiko ir noro pasikalbėti tarpusavyje savo mėgstamomis temomis. Laboratorijoje, kūrybinių laboratorijų metu, tvyrojo atsipalaidavimas ir įvairūs malonūs kvapai. Gera ir džiugu buvo susitikti su mokiniais gyvai, su jais atvirai bei nuoširdžiai pabendrauti, išgirsti jų pasidalijimais apie patiriamus ar patirtus sunkumus bei asmeninius pasiekimus. Jaučiame, kad nors ir trumpam bet pasiekėme tikslą pagerinti mokinių emocinę būklę. Dalinamės savo kūrybinio proceso akimirkomis.

Projekto akimirkos:

Parengė Socialinė pedagogė