Prašymai paramai

Mieli Raimundo Sargūno sporto gimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai, visi švietimui neabejingi žmonės,

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų gimnazijos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos gimnazijos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis.

Nuoširdžiai dėkoju Jums, kad pagal galimybes remiate mūsų mokyklą, skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Materialinė bei kitokia parama labai reikalinga. Jūsų dėka gimnazija tampa saugesne, patrauklesne, labiau atitinkančia mūsų visų lūkesčius.

2019 m. pervesta -  1056,57 eurų.

2020 m. pervesta -  845,94 eurų.

2021 m. pervesta – 349,97 eurų.

Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už praėjusius 2021 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijai. Nutarę šią paramą skirti gimnazijai, Jūs galėsite nuo 2022 m. sausio 1 d. tai padaryti asmeniškai užpildę prašymą  elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303283300.

Paramos gavėjo pavadinimas – Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2022 metų gegužės 1 dienos.

Ačiū už Jūsų sąmoningumą ir atsakingumą!

Pagarbiai,

Gimnazijos tarybos pirmininkė