Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinai sugrįžta vėl ir vėl

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinai sugrįžta vėl ir vėl

Prie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos trenerio Algimanto Buivydo treniruojamų auklėtinių į treniruotes kartais, grįžusi namo, prisijungia ir buvusi gimnazijos auklėtinė Olivija Baleišytė.

Dviratininkai1

„Olivija 2017 metais baigė sporto gimnaziją. Besimokydama Olivija iškovojo ne vieną svarbų laimėjimą ne tik gimnazijai, Panevėžiui, bet ir visai Lietuvai. Ji iškovojo tris jaunių Europos čempionato medalius, kartą tapo Europos čempione ir pagerino 6 metus gyvavusį jaunių 2km persekiojimo lenktynių laikui treke Pasaulio rekordą“, - sako treneris Algimantas Buivydas.

Šiuo metu O. Baleišytė atstovauja Lietuvą treko bei plento varžybose ir daug laiko praleidžia užsienyje, bet nepamiršta ir gimtojo Panevėžio.

„Visada labai malonu sugrįžti ten, kur užaugai. Šioje mokykloje prasidėjo mano, profesionalios sportininkės kelias, buvo pasiekti auksčiausi rezultatai. Dabar džiaugiuosi galėdama prisijungti prie jaunųjų Panevėžio Raimndo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinių treniruotės, pabendrauti su jais, pasidalinti patirtimi tiek iš plento, tiek iš treko varžybų. Taip pat kalbame ir apie mokslus. Skatinu nepamiršti mokytis, o baigus mokyklą stoti studijuoti“ - sako Olivija.

Dviratininkė šiuo metu studijuoja Lietuvos Sporto universitete Visuomenės sveikatos ir fizinio aktyvumo studijas.

Linkime sėkmingų artėjančių startų jauniesiems Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dviratininkams ir Olivijai!

Nuotraukoje A. Buivydo auklėtiniai su Olivija Baleišyte prieš treniruotę.

Treneris Algimantas Buivydas