Treniruotė su buvusiu auklėtiniu

Treniruotė su buvusiu auklėtiniu

Šią savaitę Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje svečiavosi buvęs mokyklos auklėtinis, krepšininkas Domantas Strikulys.

svecias 1

Baigęs mokslus Panevėžyje, Domantas įstojo į Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą ir tęsia sportininko karjerą, atstovaudamas universiteto komandai, Lietuvos regionų krepšinio lygoje.

Domantas Strikulys ne tik dalyvavo treniruotėje su dabartiniais sporto gimnazijos krepšininkais, bet ir dalinosi įspūdžiais apie studijas ir sportą naujoje organizacijoje. Taip pat pasidalino prisiminimais apie Panevėžį, čia pasiektas pergales, dalyvautus krepšinio turnyrus užsienyje.

Treniruotės – susitikimo pabaigoje simboliškai apsikeista atminimo dovanėlėmis.

„Labai smagu, kad buvęs auklėtinis toliau sportuoja ir siekia ne tik sportinių rezultatų, bet ir aukštojo išsilavinimo. Taip pat smagu, kad aplanko ir buvusią sporto gimnaziją, kurioje beje mokosi ir Domanto jaunesnis brolis Arnas“, - džiaugėsi treneris Tadas Mykolaitis.

svecias3.jpgsvecias_1.jpgsvecias_2.jpgsvecias_4.jpgsvecias_5.jpgsvecias_8.jpgsvecias_9.jpg

Krepšinio treneris Tadas Mykolaitis

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra