slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Šeštadienį baigėsi tris dienas trukusios Lietuvos didžiųjų miestų jaunimo bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės ir Alytaus boksininkai. Šiose pirmenybėse dalyvavo penki Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.Trys iš jų tapo nugalėtojais, vienas pasidabino bronzos medaliu.

boksininkai123

Merginų svorio kategorijoje iki 54 kg. sau lygių neturėjo Kornelija Karavackaitė, kuri be vargo tapo nugalėtoja. Vaikinų amžiaus grupėje Arnas Matulis pirmoje kovoje surėmė pirštines su praėjusių metų jaunių pirmenybių prizininku iš Kauno M.Kestavičiumi ir po lygios kovos jam nusileido.

Svorio kategorijoje iki 75 kg. sau lygių neturėjo praėjusių metų Europos čempionato prizininkas Justas Jocius, kuris visus savo varžovus iš Vilniaus, Kauno ir Alytaus nugalėjo aiškia persvara pirmuose raunduose.

Kitas gimnazijos auklėtinis Einoras Loiko, svorio kategorijoje iki 81 kg. pirmoje kovoje pirmame raunde pasiuntė vilnietį E.Žemaitaitį į nokdauną ir kova buvo sustabdyta ankščiau laiko. Kitoje kovoje toks pat likimas ištiko ir kaunietį V.Girdzevičių. Finale Einoras susitiko su alytiškiu R.Maslausku, kurį privertė kapituliuoti jau pirmame raunde.

Šios pirmenybės buvo gera repeticija prieš Lietuvos jaunimo čempionatą, kuris po dviejų savaičių vyks Panevėžyje.