slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Savaitgalį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai bei jų treneriai  dalyvavo Kėdainiuose vykusiame  dziudo U-21 čempionate, kur juos lydėjo sėkmė bei medalių gausa.

Dziudistai

Čempionate puikiai pasirodė ir varžybų favoritais tapo A.Šlyteris 81kg, G.Revinskaitė 57kg, E.Kleinytė 78 kg K.Saukaitytė 48kg ir J.Žilys 100 kg. R.Marozaitė 52 kg finale nusileido Alytaus atstovei ir liko antra. Jų treneriai (R.Balta, K.Trumpis) J.Žilio trenerė (I.Klimašauskienė).

Savo varžovams nusileido ir į finalą nepateko bei trečiąsias vietas laimėjo B.Žindulis 60 kg, V.Saukaitis 73 kg  (treneriai K.Trumpis, R.Balta).

Taip pat trečios liko I.Klimašauskienės auklėtinės: P.Milevskaja 57 kg, D.Chush 78 kg. ir R. Stasiulytė +78 kg.