Gimnazijos auklėtiniai sėkmingai pasirodė Lietuvos jaunimo imtynių čempionate

Gimnazijos auklėtiniai sėkmingai pasirodė Lietuvos jaunimo imtynių čempionate

Ši savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Imtynininkai1

Gimnazijos mokiniai varžėsi visuose imtynių stiliuose: laisvųjų imtynių, moterų imtynių ir graikų romėnų imtynių.

Nors gimnazijos imtynininkai sportuoja pagal graikų romėnų imtynių taisykles, tačiau tai nesutrukdė jiems parodyti gerų rezultatų. Dovydas Deveikis tapo čempionu, Lukas Boguševičius, Klaudijus Čypas ir Nojus Asipauskas užėmė antrąsias vietas, o Matas Liutkevičius liko trečiojoje pozicijoje.

Moterų imtynėse Lauryna Banytė būdama viena jauniausių varžybų dalyvių užėmė 5 vietą.

Antrąją varžybų dieną dėl sveikatos problemų negalėjo dalyvauti Dovydas Deveikis, tačiau jo estafetę sėkmingai perėmė Lukas Boguševičius ir tapo Lietuvos jaunimo čempionu. Matas Liutkevičius, Nojus Asipauskas ir Kamilas Abdulaev užėmė 3 vietas.

„Šiame čempionate varžėsi 2001-2005 metais gimę sportininkai ir mūsų pasiekti rezultatai rodo, kad turime puikias ateities perspektyvas. Džiaugiuosi, kad mūsų graikų romėnų imtynių sportininkai gali sudaryti konkurenciją ir laisvose imtynėse. Noriu pabrėžti, kad tai buvo pirmos varžybos po daugiau nei pusės metų pertraukos“, - teigia treneris Marius Baranauskas.

Imtynininkai.jpgImtynininkai1.jpgImtynininkai2.jpgImtynininkai3.jpgImtynininkai4.jpgImtynininkai5.jpg

Treneris Marius Baranauskas