BE PATYČIŲ 2021 – „Praleidžiu progą pasityčioti“

BE PATYČIŲ 2021 – „Praleidžiu progą pasityčioti“

Šių metų kovo 18–24 dienomis gimnazijos mokiniai ir pedagogai, kaip ir kasmet, sudalyvavo socialinėje kampanijoje „Praleisk progą pasityčioti“, kurią organizavo „Vaikų linija“ kviesdama mokinius pasidalyti savo idėjomis, kurios padeda praleisti progą pasityčioti.  8-IV klasių vadovai vedė klasių valandėles virtualioje erdvėje, kurių metu diskutavo, kalbėjosi apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens. Žiūrėjo „Vaikų linija“ parengtus edukacinius filmukus vaikams, kuriuose siūlomi įvairūs būdai, kaip sustoti ir nepasityčioti, o kilusias ūmias emocijas išreikšti kitaip, nežeminant ir neskaudinant kitų. Mokiniai sudalyvavo  piešinių ir frazių konkurse „Praleidžiu progą pasityčioti“. Dalinamės atrinktais darbeliais.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

„Reikia elgtis su kitu taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi“ - Dovydas Kaunietis, I b kl.

„Blogis niekinti kitą“ - Lauryna Banytė, I b kl.,

„Užbaikime patyčias ....“ - Danas Rauka, I b kl.,

„Nesityčiok iš kitų!!!!!“ - Deimantas Lavrenovas, I b kl.,

„Patyčios - tai kai tave apkalba, o tu viską girdi..“, „Atmink, kai Tu patiri patyčias – TAI NE TAVO KALTĖ!“, „Taigi įžeidimo užgautas žmogus parodo, kad neturi nei įžvalgumo, nei pasitikėjimo savimi.“ - Vesta Ručenko, III kl.

Mokinių piešiniai:

beptc_01_b_bruc_iia.jpgbeptc_02_e_cepok_iib.jpgbeptc_03_e_dubau_iia.jpgbeptc_04_k_samok_iia.jpgbeptc_05_n_butk_iia.jpgbeptc_06_p_timos_iib.jpgbeptc_07_u_paur_iib.jpgbeptc_08_j_vidut_iib.jpg

Parengė Socialinė pedagogė

Solveiga Morkūnienė