Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija įgyvendins tarptautinį projektą

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija įgyvendins tarptautinį projektą

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija su Panevėžio miesto savivaldybės administracija pasirašė moksleivių tarptautinių mainų skatinimo projekto ,,Bendraukime su Baltijos šalimis“ finansavimo sutartį. Projekto įgyvendinimui Panevėžio miesto savivaldybė skyrė 5 tūkst. 544 eurus.

Gimnazija

„Projekto įgyvendinimo metu gimnazijos mokiniai pasisems naujos patirties iš kaimyninių šalių sportininkų. Plėtosime tarptautinius bendradarbiavimo ryšius su Latvijos Dobelės, Estijos Polvos ir Tartu miestų sporto organizacijomis. Taip sudarysime sąlygas mokinių patirtiniam mokymuisi, plėsime tarpkultūrinius ryšius, skatinsime pedagogus dalintis metodinėmis naujovėmis ir gerąja patirtimi. Labai daug tikimės iš šio projekto“, - sakė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė.

Šis projektas padės aktyviai, turiningai ir kryptingai mokiniams gilinti gebėjimus ir įgūdžius rankinio, dziudo ir dviračių sporto šakose. Dalyvaudami tarptautinio projekto veiklose mokiniai dalinsis savo patirtimi apie sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, jaunimo laisvalaikio ypatumus, plės kultūrinį akiratį, tobulins anglų šnekamąją kalbą.

Dabar svetainėje 120 svečių ir narių nėra