Sėkmingi gimnazijos dziudo sportininkų startai

Sėkmingi gimnazijos dziudo sportininkų startai

Du vasario savaitgalius iš eilės Lietuvoje vyko dziudo čempionatai. Vasario 19-20 d. Kaune organizuotas  suaugusiųjų dziudo čempionatas, o vasario  26-27 d. Kėdainiuose - jaunių U-18 dziudo čempionatas.

Dziudo komanda

Abu  čempionatai vyko po ilgos, daugiau nei metų laiko pertraukos. Nepaisant ilgų karantino mėnesių Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinius bei jų trenerius lydėjo sėkmė.

Puikiai pasirodė ir pirmąsias vietas Kaune laimėjo gimnazijos auklėtiniai A. Šlyteris (81kg), G. Revinskaitė (57kg), K. Saukaitytė (48kg), F. Petronytė (+78kg), kuriuos treniruoja R. Balta ir K. Trumpis.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai E. Kleinytė (78kg) (treneriai R. Balta, K. Trumpis), P. Milevskaja (57 kg), ir J. Žilys (100kg) (trenerė I. Klimašauskienė) užėmė trečias vietas.

Jaunių čempionate U-18 nenugalimos buvo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinės R. Marozaitė (52kg), G. Revinskaitė (57kg), G. Revinskaitė (63kg) (treneriai R. Balta bei K. Trumpis) bei R. Stasiulytė (+78kg) (trenerė I.Klimašauskienė).

Antrąsias vietas laimėjo B. Žindulis (60kg), J. Žilys (+90kg) (treneriai R. Balta, K. Trumpis, I. Klimašauskienė).

Trečiomis vietomis džiaugėsi sporto gimnazijos auklėtiniai V. Saukaitis (73kg), F. Petronytė (+78kg) ir D. Didžiakis (50kg) (treneriai R. Balta, K. Trumpis, I. Klimašauskienė).

Informaciją parengė treneriai R.Balta, K.Trumpis, I.Klimašauskienė