Konkursas „Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis!“

Konkursas „Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis!“

konksveikiss 01     Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos bendrabutyje gyvenantys mokiniai dalyvavo projekto „Sveikatiados“ konkurse „Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis!“. „Sveikatiada“ - tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Tai bendras valstybinių institucijų, socialiai atsakingo verslo bei nevyriausybinio sektoriaus iniciatyva kuriamas projektas.

Net keletą dienų gimnazijos mokiniai kartu su auklėtojomis Vida Motiekaitiene, Diana Skukauskiene, Gražina Geležiniene ir Galina Novikova susirinkę bendrabučio virtuvėlėje plakė skaniausius kokteilius iš pieno ir įvairiausių vaisių. Renginio dalyviai vaišinosi kivių, bananų, obuolių, aviečių, melionų skonio kokteiliais. Mokiniai noriai dalyvavo šioje iniciatyvoje, džiaugdamiesi, kad galėjo atgauti jėgas po intensyvių treniruočių.

konksveikiss_01.jpgkonksveikiss_02.jpgkonksveikiss_03.jpgkonksveikiss_04.jpgkonksveikiss_05.jpgkonksveikiss_06.jpgkonksveikiss_07.jpgkonksveikiss_08.jpg

Vyr. auklėtoja Gitana Zupkaitė