Penkeri

Penkeri

Geltonai ir mėlynai sušvito Raimundo Sargūno sporto gimnazijos kiemas - geltonais uniformos marškinėliais ir mėlynais balionais pasipuošė susirinkusieji. Moksleiviai, mokytojai, treneriai sustodami sudarėme skaičių 5. Taip nuotraukose įamžindami penkerių metų veiklos sukaktį  pradėjome šventinę dieną.

Su gimnazijos vėliava, simboliniu olimpiniu deglu, dainomis, trankia muzika, jaunatvišku šurmuliu žygiavome prie Panevėžio savivaldybės. Ten buvome sutikti ir pasveikinti jos atstovų. Gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė padėkojo už sportininkų palaikymą ir palinkėjo Panevėžio miesto savivaldybei būti sportiškiausia iš visų Lietuvos savivaldybių.

Eisenos akimirkos:

Mokykloje moksleivių, darbuotojų ir svečių laukė gimnazistų koncertas, su  pačių parengtais sportiniais elementais, svečių sveikinimai ir, žinoma, gimtadienio tortas.

Penkerių gimnazijos gyvavimo metų šventė buvo labai džiaugsminga, triukšminga ir spalvinga. Tikra jaunystės šventė.

Mokytoja Milda Bukauskienė

Dabar svetainėje 56 svečiai ir vienas narys