Gabija – istorinio įvykio kūrime

Gabija – istorinio įvykio kūrime

Mūsų gimnazijos auklėtinė šį savaitgalį dalyvavo Pasaulio estafečių čempionate, Jokohamoje (Japonija).

Lietuvos merginų komandai (E.Misiūnaitė, M.Morauskaitė, E.Balčiūnaitė, G.Galvydytė) tai buvo istorinis įvykis, nes per visą istoriją tai pirma Pabaltijo šalių komanda, pakviesta dalyvauti  prestižinėse ir  dinamiškiausiose  lengvosios atletikos varžybose.
   Jokohamoje (Japonija) Lietuvos moterų 4x400 m komanda užėmė 20 vietą, distanciją įveikusi per 3 min. 38,72 sek. Teisę dalyvauti šiose pirmenybėse pagal 2018 metų sezono rezultatus iškovojo 24 šalys, o greta JAV, Jamaikos, Didžiosios Britanijos ir kitų planetos lyderių atsidūrusios lietuvės dar prieš startą nebuvo priskirtos prie favoričių. Reikia pasakyti, kad Gabijai teko bėgti su Jamaikos ir Ukrainos lyderėmis viename bėgime. Gaila, kad varžybose negalėjo startuoti komandos lyderė A.Šeršknienė, patyrusi traumą.
    „Mes labai džiaugiamės, kad galėjome tapti šio čempionato dalimi, įgyti šiek tiek patirties ir žengti pirmą žingsnį. Esame pirma Baltijos šalių komanda tokiame čempionate ir labai tuo džiaugiamės. Rezultatas netenkina, yra kaip yra, bet šiai dienai, ko gero, geriau ir negalėjome“ – sakė E.Balčiūnaitė.

„Turime džiaugtis vien tuo, kad patekome, o rezultatas bus ateityje“ – galimybe dalyvauti džiaugėsi jauniausia komandos narė G.Galvydytė.

Lietuvaičių komanda dar turi galimybių kovoti dėl kelialapių į Pasaulio čempionatą Dohoje, rugsėjo mėn. Ir  Tokijo  olimpines žaidynes. O šios komandos sudėtyje ir mūsų auklėtinė Gabija Galvydytė.

Akimirkos:

jokohjap_01.jpgjokohjap_02.jpg