slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Paulina PekūnaitėKaune vyko Lietuvos plaukimo čempionatas 50m baseine, kuriame sėkmingai startavo ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos plaukikai. Paulina Pekūnaitė tapo čempione 200m nugara nuotolyje, aplenkusi visas varžoves ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių: Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. 50m ir 100m nugara nuotoliuose ji nusileido pajėgiai Baltarusijos plaukikei. Paulinai nepavyko įvykdyti normatyvo, leidžiančio startuoti Europos jaunimo plaukimo čempionate, bet ji pasiryžusi dar pakovoti dėl vietos Lietuvos jaunimo rinktinėje, kuri rungsis pasaulio plaukimo jaunimo čempionate rugpjūčio mėnesį.

Sparčiai progresuoja Gantas Grigalionis, kuriam labai nedaug trūko iki medalio 1500m laisvu stiliumi nuotolyje, jis liko ketvirtas. Pagirtinai Gantas kovojo ir 400m kompleksinio plaukimo nuotolyje - šioje rungtyje jis liko šeštas.

Finaluose dar galima buvo pamatyti ir Rytį Pranckevičių (6vieta- 200m peteliške, 12vieta- 200m laisvu st.), Deividą Kazilą (laimėjo B finalą 400m laisvu st.- 9 vieta).