Kaip padėti krizę išgyvenančiam žmogui pasirinkti gyvenimą

Kaip padėti krizę išgyvenančiam žmogui pasirinkti gyvenimą

Š. m. balandžio 16 d. popietę gimnazijos pedagogai, Lietuvos sporto medicinos centro Panevėžio skyriaus darbuotojai rinkosi į aktų salę, kur vyko „SafeTALK“ 4 val. mokymai, skirti visiems, norintiems išmokti atpažinti savižudybės riziką. Mokymų metu dalyviai įgijo žinių, kaip atpažinti žmones, mąstančius apie savižudybę, kaip pradėti pokalbį ir kaip paklausti, ar asmuo ketina žudytis, kur nukreipti tęstinės pagalbos.

„SafeTALK“ programoje informacijos pateikimas derinamas su praktinių įgūdžių formavimu, tad kiekvienas dalyvis turėjo galimybę praktiškai išbandyti tai, ką išmoko. Taip pat kiekvienas dalyvis gavo mokymų medžiagą, atmintines apie „SafeTALK“  žingsnius, informaciją apie pagalbos galimybes ir kontaktus Panevėžio mieste. Mokymus vedė „LivingWorks“ sertifikuoti mokytojai iš Vilniaus.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę tokius mokymus organizuoti savo įstaigoje, ir dėkojame Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

Seminaro akimirkos:

safetalk_01.jpgsafetalk_02.jpgsafetalk_03.jpgsafetalk_04.jpg