Mokinių prezidento rinkimai ir naujai išrinktos mokinių prezidentės inauguracijos iškilmės

Kovo mėnuo gimnazijos mokiniams buvo išskirtinis. Vyko naujojo mokinių prezidento rinkimų kampanija.

Savo kandidatus galėjo deleguoti klasių grupės, savo kandidatūrą galėjo išsikelti ir pats gimnazistas, norintis dalyvauti rinkimuose. Buvo pateiktas reikalavimas iki kovo 21 dienos surinkti 30 kandidatą palaikančių gimnazijos mokinių bendruomenės narių parašų, kandidatui suburti savąją komandą, paruošti rinkiminę programą. Šią programą įvykdė dvi kandidatės, gimnazijos mokinių tarybos narės: Emilija Vienažinskaitė, ir Emilija Stasiūnaitė.

Balandžio 3 dieną įvyko kandidačių į mokinių prezidentus debatai. Gimnazistai išklausė kandidačių prisistatymo kalbas, galėjo užduoti aktualius klausimus apie mokinių parlamento veiklą ir prezidento įtaką gimnazistų gyvenimui.

Popietės dieną įvyko mokinių prezidento rinkimai. Balsą už savo kandidatą galėjo atiduoti ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir mokytojai, gimnazijos darbuotojai. Balsų skaičiavimo komisijai suskaičiavus rinkimų biuletenius paaiškėjo, kad nedidele balsų persvara, 76 balsais, rinkimus laimėjo Emilija Stasiūnaitė, II klasės mokinė.

Rinkimų akimirkos:

mkprzrink_01.jpgmkprzrink_02.jpgmkprzrink_03.jpgmkprzrink_04.jpgmkprzrink_05.jpgmkprzrink_06.jpgmkprzrink_07.jpgmkprzrink_08.jpgmkprzrink_09.jpg

Balandžio 17 d. Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko naujojo mokinių prezidento II b kl. mokinės Emilijos Stasiūnaitės inauguracijos iškilmės. Naujoji prezidentė davė priesaiką gimnazijos bendruomenei visomis išgalėmis tarnauti gimnazijai, tinkamai atstovauti mokyklą, laikytis mokinio taisyklių. Davusi priesaiką E. Stasiūnaitė padėkojo savo rinkėjams, buvusiai mokinių prezidentei K. Lukšytei, kuri skatino dalyvauti rinkimuose. Naująją prezidentę sveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui N. Stanynienė, buvusi prezidentė,  mokinių atstovai. Renginį stebėjo apie du šimtus 8-IV kl. mokinių ir mokytojų.

Inauguracijos iškilmių akimirkos:

inaug_01.JPGinaug_02.JPGinaug_03.JPGinaug_04.JPGinaug_05.JPGinaug_06.JPGinaug_07.JPGinaug_08.JPG

Mokinių parlamento kuratorė Solveiga Morkūnienė