Gimnazistai lankėsi mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „LITEXPO“

Gimnazistai lankėsi mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „LITEXPO“

Nuotr.2          Vasario 8 dieną Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos II – IV klasių mokiniai lankėsi tarptautinėje mokymosi žinių ir karjeros planavimo parodoje Vilniaus parodų centre „Litexpo“. Tradiciniame renginyje jaunuoliai turėjo galimybę susipažinti su mokymo įstaigų siūlomomis programomis, studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, karjeros ir verslo perspektyvomis, stažuotėmis ir savanoryste, vasaros atostogų metu siūlomomis stovyklomis.

Moksleiviai galėjo ne tik pasidomėti mokymo įstaigų siūlomomis programomis ir galimybėmis studijuoti, tačiau ir daugiau sužinoti, kaip patekti į vieną ar kitą mokymosi įstaigą. Prisistatančių įstaigų studentai demonstravo savo sugebėjimus: kirpėjai darė šukuosenas manekenams, maisto pramonę studijuojantys studentai rodė išmonę gamindami maistą, statybos sektoriaus studentai demonstravo meistriškumą statybų srityje.

Gimnazistai taip pat turėjo galimybę pasiklausyti paskaitų. Moksleiviams vyko seminarai šiomis temomis: „Kuo būti? Kaip pasirinkti specialybę?“, „Kaip parašyti patį geriausią motyvacinį laišką?“, „Kaip efektyviai mokytis?“ bei kiti. Mokytojams vyko praktinis seminaras: mokytojas – asmeninis vaiko „Koučeris“, seminaras „Mokiniai nuobodžiauja pamokoje? Kurkite su jais verslą“ bei kiti užsiėmimai.

Nuotr.1.jpgNuotr.2.jpgNuotr.3.jpgNuotr.4.jpgNuotr.6.jpgNuotr.7.jpg

Profesijos patarėja Vaida Repovienė