Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Panevėžio miesto etapo II vietos laimėtoja - Ingrida Majoraitė

IMG 6343   Sausio 30 dieną Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Panevėžio miesto etapas. Originalios kompozicijos sukūrimas - pagrindinis kriterijus. Mokiniams reikėjo įveikti 4 etapus: muzikos žinių tikrinimo testą, skaityti muzikinį raštą iš lapo, dainuoti dainą ir sukurti originalią kompoziciją. Mūsų gimnazijos moksleivės Ingrida Majoraitė ir Dalia Mackonytė sukūrusios savo kompozicijas dalyvavo olimpiadoje. Sveikiname Ingridą Majoraitę, laimėjusią II vietą, Dalią Mackonytę - IV vietą. Ingridai - komisijos pagyros už puikiausiai atliktą dainą ir muzikavimą. Šaunuolės merginos, gebančios prie intensyvios sportinės veiklos derinti ir muzikavimą!

IMG_6305.JPGIMG_6321.JPGIMG_6343.JPGIMG_6356.JPGIMG_65181.JPG

Muzikos mokytoja Laima Sereikienė