slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

staltenturn_01Tradiciškai, kai už lango krenta snaigės, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos bendrabutyje vyksta stalo teniso turnyras. Turnyre dalyvauja tiek mergaitės, tiek berniukai. Žaidžiama iki dviejų pergalių. Jei dalyviai iškovoja vienodai pergalių, turnyro nugalėtoją nulemia taškų skirtumai. Stalo teniso turnyre dalyvavo 6 mergaitės ir 40 berniukų.

Mergaičių tarpe nugalėtoja tapo II b klasės mokinė, futbolininkė Tereza Romanovskaja. Ji nugalėjo antrą vietą užėmusią Laurą Samulionytę (III a klasė) ir trečią vietą užėmusią Benitą Ivanauskaitę (IV b klasė).

Finalinė kova berniukų tarpe įvyko tarp Gabrieliaus Čekanausko (IV a klasė) ir Evaldo Urmono (I klasė). Po labai įtemptų rungtynių, rezultatu 2:1, laimėjo Gabrielius Čekanauskas ir vėl patvirtino bendrabučio čempiono titulą. Mažajame finale dėl trečiosios vietos įnirtinga kova vyko tarp Ernesto Snudaičio (8 klasė) ir Matijaus Remeikio (I klasė). Sveikiname Gabrielių tapus čempionu, Evaldą, užėmusį antrąją vietą, Ernestą – trečiają vietą.