slaidas17
slaidas18
slaidas19

gabriele 200m

Birželio 26-27 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybės, kuriose šauniai pasirodė mūsų gimnazijos lengvaatletės. Visos penkios varžybose dalyvavusios merginos tapo 2018 m. Lietuvos jaunimo pirmenybių nugalėtojomis ir yra pakviestos į Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo rinktinę atstovauti Lietuvą Baltijos šalių jaunimo komandiniame čempionate, kuris vyks liepos mėnesio 21 dieną Jelgavoje.

Minėtų varžybų metu net tris kartus ant nugalėtojų pakylos lipo Gabrielė Kaminskaitė. Ji laimėjo 100m (12,38sek) ir 200m (24,84sek, asmeninis rekordas) bėgimus bei svariai prisidėjo prie Panevėžio miesto komandos pergalės estafetiniame bėgime 4x100m. Gabija Galvydytė niekam nepaliko vilčių 800m bėgime. Ji distancijoje užtruko 2 min. 9, 41 sek (asmeninis rekordas). Vaida Padimanskaitė šventė pergalę šuolio į tolį sektoriuje nušokusi 5 metrus 83 centimetrus. Ugnė Butėnaitė nugalėjo kūjo metimo rungtyje. Jos sviestas įrankis nuskriejo 52 metrus 44 centimetrus. Monika Ubeikaitė džiaugėsi pergale estafetiniame bėgime 4x100m. ir bronzos medaliu 100 m bėgimo distancijoje. Sportininkes treniruoja Algimantas, Martynas Sniečkus ir Remigijus Jakubauskas