Įteikti „Gimnazijos auksiniai svogūnai 2024“

Įteikti „Gimnazijos auksiniai svogūnai 2024“

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos II a klasės mokiniai balandžio 11 d. organizavo renginį „Gimnazijos auksiniai svogūnai 2024“, skirtą gimnazijos bendruomenės nariams.

Mokytojai

Mokiniai bei pedagogai buvo nominuoti ir apdovanoti simboliniais prizais už įvairias, įsimintinas savo turimas asmenines savybes ar elgesį.

Viso renginyje nominuoti 22 gimnazijos nariai, laimėję „Metų Romeo ir Džuljeta“, „Metų gražuolio“, „Metų miegaliaus(-ės)“, „Metų stiliaus“, „Metų bendrabučio siaubo“, „Metų ašarėlės“ ir kitas nominacijas.

Pasak organizatorių, gimnazijos bendruomenė šiemet švenčia jubiliejinį 10 metų gimtadienį, tad „Gimnazijos auksiniai svogūnai 2024“ apdovanojimai buvo graži, linksma šventė skirta visai gimnazijos bendruomenei.

Socialinė pedagogė Solveiga Morkūnienė