slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Savaitgalį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkai dalyvavo Klaipėdoje vykusiame Lietuvos imtynių U15 čempionate.

Imtynes1

Nugalėtojo vardą svorio kategorijoje iki 57kg iškovojo gimnazijos auklėtinis Mangirdas Braždžiūnas.

Svorio kategorijoje iki 62 kg pusfinalyje susitiko gimnazistas Markas Jurys ir Domas Ulkė. Nugalėjo Markas Jurys ir šioje svorio kategorijoje iškovojo 2-ąją vietą. Mažajame finale Domas nepaliko vilčių varžovui ir užėmė 3-ąją vietą.

„Dabar gimnazijos imtynininkai startuos Taline tarptautiniame imtynių turnyre, o kovo 23 dieną taip pat Taline prasidės didžiausias imtynių festivalis, į kurį jau užsiregistravo per 2300 dalyvių iš 27 pasaulio šalių“, - apie ateities planus kalbėjo treneris Marius Baranauskas.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkus treniruoja graikų romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.