slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Šeštadienį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžio taurė 2024“, skirtas gimnazijos dešimtmečiui paminėti.

A Brazauskas111

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiaatletis Aironas Brazauskas 81kg svorio kategorijoje išrovė 105kg ir pastūmė 135 kg. Jis iškovojo aukso medalį ir buvo pripažintas stipriausiu šių varžybų dalyviu.

Gimnazijos auklėtinis Aivenas Bogomolovas svorio kategorijoje +102 kg išrovęs 93kg ir išstūmęs 105kg irgi užėmė 1-ąją vietą ir iškovojo aukso medalį.

Turnyre „Panevėžio taurė 2024“, dalyvavo 80 sportininkų iš Klaipėdos, Telšių (Degaičiai), Vilniaus, Marijampolės, Alytaus, Jurbarko, Rokiškio ir Panevėžio miestų.

„Sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžio taurė“ organizuojamas antrą kartą tačiau tikiu, kad jis taps tradiciniu“, - sakė treneris ir varžybų organizatorius Dovydas Sužiedelis.