Gimnazijos auklėtiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir istorijos pamokoje

Vasario 7 d., Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos IV ab grupės  mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir istorijos pamokoje ,,Salomėjos Nėries gyvenimas ir kūryba Panevėžyje‘‘, kuri vyko Panevėžio Vytauto Žemkalnio  gimnazijos muziejuje.

Integruota pamoka5

Mokiniai susipažino su asmeniniu poetės gyvenimu, paskatinti muziejaus vadovės ir istorijos mokytojos Jolantos Astramskienės, gimnazistai prisiminė ir aptarė Lietuvą sukrėtusius istorinius įvykius, kurie lėmė ne tik poetės, bet ir visos šalies likimą.

Už lango „siaučiantis speigas“ ir „sniego pusnys“ nesutrukdė dalyvauti diskusijoje ir pasimėgauti lietuvių lyrikės talentu, subtiliai perteikusiu moteriškąjį pasaulio jutimą, „salomėjišką“ gyvenimo džiaugsmą ir skausmą.

Integruota_pamoka.jpgIntegruota_pamoka1.jpgIntegruota_pamoka2.jpgIntegruota_pamoka3.jpgIntegruota_pamoka4.jpgIntegruota_pamoka5.jpgIntegruota_pamoka6.jpg

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Žemaitienė