Gimnazijoje vyko STEAM savaitė

Gimnazijoje vyko STEAM savaitė

Sausio 22-26 dienomis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos 8-II klasių gimnazistai vykdė STEAM „Tvari gyvensena. Saulė. Vėjas. Vanduo“ projektus.

STEAM savaite3

8a mokiniai visų pamokų metu aiškinosi saulės įtaką žmogaus gyvenimui ir galimybes gyventi tvariau įsirengus saulės elektrinę.

Ia/b mokiniai tyrinėjo vėjo kelią ir galią bei aptarė vėjo įtaką treniruočių ar varžybų metu su pamokoje dalyvavusiu treneriu.

IIa klasė aptarė vandens svarbą sportuojant.

Gimnazistai taip pat susipažino su energetiko karjeros galimybėmis pokalbyje su ESO inžinieriais, pristačiusiais Lietuvą, kaip vieną iš sparčiausiai einančių lik energetinės nepriklausomybės bei tvarios energetikos valstybių regione.

Savo projektinės veiklos išvadas ir įžvalgas gimnazistai pristatė sukurtuose Canva programėle infografikuose savaitės pabaigoje.

STEAM_8a_saules_energetika.jpgSTEAM_Ia_Chemija.jpgSTEAM_savaite.jpgSTEAM_savaite1.jpgSTEAM_savaite2.jpgSTEAM_savaite3.jpg

STEAM savaitės koordinatorė anglų kalbos mokytoja E. Balsienė