slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Savaitgalį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė dvi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos lengvaatletės.

D Matiukaityte

Šuolio į aukštį sektoriuje „karaliavo“ Darija Matukaitytė. Jį peršoko kartelę iškeltą į 1 metro 55 cm aukštį ir tapo šios rungties nugalėtoja. Studijuoti į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją gabi sportininkė atvyko iš Kėdainių, kur ją treniravo Rasa Sakalauskienė.

Atkakliai čempionato apdovanojimo 60 metrų bėgimo rungtyje siekė gimnazijos auklėtinė Emilija Kropaitė, kvalifikaciniuose bėgimuose iš 51-os dalyvės parodžiusi geriausią rezultatą. E. Kropaitė finaliniame bėgime nugalėtojai nusileido viena šimtąja sekundės dalimi ir finišavo antra bei pelnė sidabro medalį.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos lengvaatletes treniruoja treneris Remigijus Jakubauskas.

Klaipėdos lengvosios atletikos manieže varžėsi virš 300 jaunųjų atletų iš 31 miesto ar rajono.