slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Sausio 6-7 dienomis Anykščiuose finišavo 78-asis Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Imtynininkai2

„Labai gaila, kad mūsų lyderiai yra patyrę traumas ir negalėjo dalyvauti. Gimnazijai atstovavo jaunieji sportininkai, kurie varžybose medalių nelaimėjo, bet įgavo labai daug patirties. O buvę gimnazijos auklėtiniai įrodė, kad jie ir toliau siekia sportinių aukštumų“, - sakė treneris Marius Baranauskas.

Buvęs gimnazijos auklėtinis Dovydas Deveikis iškovojo aukso medalį ir tapo varžybų čempionu. Erikas Čerepokas užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį, o Lukas Boguševičius užėmė 5-ąją vietą.

Visi šie sportininkai baigę Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją ir toliau sportuoja Panevėžio sporto centre ir Panevėžio graikų romėnų imtynių sporto klube „Imtis“.

Varžybose Anykščiuose viso kovėsi 29 imtynininkės ir 81 laisvųjų imtynių bei  84 graikų-romėnų imtynių stiliaus meistrai.