slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Praėjusį sekmadienį Telšių krepšinio salėse vyko atkaklus, kupinas emocijų MKL 3×3 II turas, kuriame dėl įskaitinių taškų kovojo 40 ekipų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Panevezio krepsininkai

Jungtinė Panevėžio RSSG/SC komanda, kurią sudarė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir sporto centro auklėtiniai, laimėjo visas penkias varžybas ir iškovojo pirmąją vietą U16 vaikinų amžiaus grupėje.

Komandos sudėtis: Nikas Janeliauskas, Jonas Trivokas, Gabrielius Anskinas, Deivis Tarulis. Visi prizininkai buvo apdovanoti Šiaulių „Rūtos” prizais ir žinoma, specialiais MKL 3×3 II turo medaliais.

Rungtynių rezultatai:

Panevėžio RSSG/SC komanda 12:4 Sostinės KM II (grupė)

Panevėžio RSSG/SC komanda 11:9 Tauragės KM  (grupė)

Panevėžio RSSG/SC komanda 7:6 Vilniaus KM  (ketvirtfinalis)

Panevėžio RSSG/SC komanda 12:4 Tauragės KM  (pusfinalis)

Panevėžio RSSG/SC komanda 12:4 Marijampolės SC I (finalas)

Pirmame ture, kuris vyko Vilkaviškyje, Panevėžio komanda užėmė III-ąją vietą. Trečias turas vyks Alytaus mieste, o finalinis etapas Kaune.

Vaikinų U16 grupės nugalėtojai įgis teisę varžytis Europos 3×3 čempionato atrankoje (U17), kuri vyks 2024 metais birželio mėn.

Po dviejų turų Panevėžio RSSG/SC komanda surinkusi 170 taškų užima pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.