slaidas18
slaidas19

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko tradiciniai rudens sporto olimpiados ir 2023 m. geriausiųjų apdovanojimai.

Gimnazistu apdovanojimai14

Kalėdinio klasių puošimo konkurso nugalėtojais tapo pirmąją vietą iškovojusi IIIa, antrąją – IVa ir trečiąją – Ia gimnazijos klasė.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos bendrabučio konkurso „Atverkime duris Kalėdoms“ prizininkais tapo 336 kambario instaliacijos „Kalėdų seneliai ir jų padėjėjai“ autorės Rugilė Stasiulytė ir Kamilė Miltenytė bei 334 kambario instaliacijos „FELIZ LAVIDA” autorės Vilgustė Gustaitytė ir Kamilė Čiškauskaitė.

Tvarkingiausio kambario nugalėtojais pripažinti 418, 420, 333, 334, 336 ir 341 kambario gyventojai.

Kalėdinio stalo teniso merginų turnyro nugalėtojomis tapo Goda Dvareckaitė (I vieta), Marija Velikytė (II vieta) ir Kamilė Miltenytė (III vieta).

Kalėdinio stalo teniso vaikinų turnyro nugalėtojais tapo Matas Areima (I vieta), Valentyn Varharakin (II vieta) ir Liudvikas Valius (III vieta).

Šachmatų ,,Sukim sukim galveles“ nugalėtojais tapo Gvidas Šinkūnas (I vieta), Lauryna Valiukevičiūtė (II vieta) ir Nojus Vaitiekus (III vieta).

Kalėdinio bėgimo apdovanojimai atiteko Ugniui Čižiūnui (už parodytą didžiausią sportinę stiprybę), Nojui Vaitiekui (greičiausias gimnazijos mokinys) ir Emai Milašiūtei (greičiausia gimnazijos mokinė).

Rudens sporto olimpiadoje mokiniai varžėsi šuolio į tolį iš vietos, atsilenkimų per 30 sekundžių, ištvermės bėgimo, kybojimo bei lankstumo rungtyse.

8 – II klasių mergaičių grupėje trečioji vieta atiteko Viltei Poviliūnaitei (47 taškai), antroji – Rūtai Morozaitei (44 taškai) ir pirmoji – Vilgustei Gustaitytei (31 taškas).

8 – II klasių  vaikinų grupėje trečioji vieta atiteko Toniui Vaitkevičiui (147 taškai), antrosios -  Žygimantui Janušiui (114 taškų) ir Deiviui Taruliui (114 taškų), o nugalėtoju tapo Ignas Lukoševičius (69 taškai).

III – IV klasių mergaičių grupėje trečioji vieta atiteko Rugilei Morozaitei (97 taškai), antroji – Gabrielei Baltrušaitytei (93 taškai) ir pirmoji – Martynai Pivoraitei (91 taškas).

III – IV klasių vaikinų grupėje trečioji vieta atiteko Kasparui Šonkevičiui (122 taškai), antroji – Lukui Sakavičiui (121 taškas) ir pirmoji – Nojui Vaitiekui (91 taškas).

2023 metų geriausieji

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos personalo geriausiais pripažinti bendrabučio švaros angelai Irina ir Laima.

Geriausiais jaunaisiais sportininkais pripažinti Mangirdas Braždžiūnas, Matas Kubilius, Emilija Kropaitė, Viltė Matelytė, Vakaris Šakėnas ir Bernadeta Stundytė.

Metų garbės nominacija atiteko Aivenui Bogomolovui.

Metų proveržio nominacija atiteko Matui Sakavičiui (treneriai Algimantas Buividas, Dmitrii Leopold). Matas Pasaulio dviračių sporto treko jaunių čempionate keirino rungtyje užėmė 13-ąją vietą, Europos dviračių sporto treko jaunių čempionate komandinio persekiojimo lenktynių rungtyje 8-ąją vietą ir Europos dviračių sporto treko jaunių čempionate keirino rungtyje – 9-ąją vietą.

UAB Egminta vadovas Gintautas Umaras Lietuvos dviračių treko dviratininkas, pasaulio ir olimpinis čempionas 2023 m. gimnazijos proveržio nominantui įsteigė specialų prizą. Dėkojame prisidėjus prie gimnazijos Šventės kūrimo.

Geriausia 2023 metų gimnazijos sportininke tapo Rugilė Stasiulytė (trenerė Ieva Klimašauskienė). Rugilė Europos dziudo jaunimo čempionate (Hagoje) užėmė 5-ąją vietą, Europos dziudo jaunimo taurėje (Poznanėje) irgi 5-ąją vietą, o Europos dziudo jaunimo taurėje (Kaune) tapo čempione.

Geriausiu gimnazijos sportininku tapo Orestas Rimšas (treneriai Vytautas Vaičikonis, Dalia Vaičikonienė). Orestas Pasaulių jaunių baidarių – kanojų irklavimo čempionate K2 500 užėmė 7-ąją vietą, Pasaulio jaunių baidarių – kanojų irklavimo čempionate K4 500 – 10-ąją vietą ir Europos jaunių baidarių – kanojų irklavimo čempionate K2 500 – 8-ąją vietą.