slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai dalyvavo Kaune vykusiame 11-ajame tarptautiniame kalėdiniame bokso turnyre H. Petkevičiui ir I. Šliūpui atminti.

Boksininkes merginos

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai iškovojo du sidabro medalius, o dar du nepateko į finalus.

Gimnazijos auklėtinė Solveiga Kasiulytė svorio kategorijoje iki 57 kg užėmė 2-ąją vietą ir iškovojo sidabro medalį.

Sidabro medalį iškovojo ir Kristupas Lazauskas užėmęs 2-ąją vietą savo svorio kategorijoje.

„Džiaugiamės savo auklėtiniais ir tikimės, kad jie nenuleis rankų ir pasieks dar daug pergalių ir geresnių rezultatų kitose turnyruose“, - sakė treneris Marius Vyšniauskas.

Tarptautiniame kalėdiniame bokso turnyre Kaune dalyvavo Švedijos, Čekijos, Latvijos ir Lietuvos boksininkai.

Gimnazijos sportininkus varžyboms ruošė treneriai J. Kibas ir M. Vyšniauskas.