Gimnazistai dalyvavo edukacijoje „Pilaitės paslaptys“

Gimnazistai dalyvavo edukacijoje „Pilaitės paslaptys“

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos moksleiviai dalyvavo Panevėžio gamtos mokykloje kultūros paso edukacinėje programoje ,,Pilaitės paslaptys‘‘.

gamtos mokykloje

Mokiniai susipažino su vieninteliu Lietuvoje išlikusiu XX amžiaus pirmos pusės dviejų aukštų su mansarda ir bokštu mediniu pastatu,  mokyklos Zoologine kolekcija, kurią sudaro naminiai, egzotiniai bei domestikuoti gyvūnai, esantys lauko aptvaruose bei vidaus patalpose, kieme įrengtu vabaliukų viešbučiu.

Smagu, smalsu ir ne dažnai tenka palaikyti ir paglostyti karališkąjį pitoną, kukurūzinį žaltį, stebėti Mongolijos smiltpelę, laboratorinę žiurkę, šinšilą,  triušiuką, vėžlį ir kitus mokyklos gyventojais.  Lauke bandėme prakalbinti didelį kranklį, kuris moka kalbėti.

Dalyviai grįžo su gerais, šiltais įspūdžiais

gamtos_mokykloje.jpggamtos_mokykloje1.jpggamtos_mokykloje2.jpggamtos_mokykloje3.jpggamtos_mokykloje4.jpggamtos_mokykloje5.jpggamtos_mokykloje6.jpggamtos_mokykloje7jpg.jpg

Dalia Karaliūnienė

Loreta Zopelienė