Gimnazijoje vyko Eko dirbtuvės

Gimnazijoje vyko Eko dirbtuvės

Daug metų visur kalbama apie ekologiją. Nemažai programų, projektų vykdoma aplinkos apsaugos temomis. Mums visiems rūpi ateitis, nenorime būti abejingi gamtai. Todėl ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija dalyvauja Panevėžio miesto aplinkosaugos švietimo projekte „Neišmesk! Rūšiuok! Perdirbk! - atliekų rūšiavimo įgūdžių formavimas“. Visus metus moksleiviai domėjosi, kaip tinkamai rūšiuoti išmetamas šiukšles.

Eko dirbtuves3

Gruodžio 6 d. gimnazijoje vyko Eko dirbtuvės, kuriose vaikai galėjo įgyti naujų žinių apie rūšiavimą ir ekologiją.

Eko dirbtuvėse mokiniai gamino kalėdinius žaisliukus iš jau nebenaudojamo džinsinio audinio. Taip pat jie mokėsi pasigaminti muilą iš jo likučių. Mokiniai domėjosi ekologine parfumerijos gamyba. Dalis moksleivių mokėsi, kaip tinkamai kompostuoti biologines atliekas. 8 klasės mokiniai dalyvavo debatuose/diskusijoje apie savo indėlį į pasaulio švarą ir išlikimą.

Žaisdami smagius žaidimus ir dalyvaudami protmūšyje, vaikai galėjo pademonstruoti turimas žinias ir gauti naujos informacijos apie atliekų rūšiavimą ir jo naudą mus supančiai aplinkai.

Šauniai pasidarbavę Eko dirbtuvėse, mokiniai pristatė savo veiklas ir pasidalino patirtimi su mokyklos bendruomene.

Renginio pabaigoje šauniai pasirodė gimnazijos dainininkės.

Eko_dirbtuves.jpgEko_dirbtuves1.jpgEko_dirbtuves2.jpgEko_dirbtuves3.jpgEko_dirbtuves4.jpg

Panevėžio raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija