slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Savaitgalį Vilniuje vyko žiemos akvatlonų taurės I etapas ir Lietuvos triatlono reitingo 2023 metų apdovanojimai.

Vilguste Ugne

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Vilgustė Gustaitytė jaunių grupės reitinge užėmė pirmąją vietą.

Suaugusių merginų tarpe pirmąją vietą užėmė buvusi sporto gimnazijos auklėtinė Ugnė Paurytė.

Buvę Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai Lukas Prokopavičius vyrų suaugusių grupėje užėmė pirmąją, o Džiugas karklelis – trečiąją vietas.

2023 m. Lietuvos triatlono federacijos geriausiu metų sportininku pripažinta Ugnė Paurytė.

Žiemos akvatlonų taurę sudaro trys etapai. Likę du etapai bus organizuojami sausio 21 d. Kaune ir Vasario 16 d. Šiauliuose.

Lietuvos triatlono federacijos reitingas siekia išaiškinti pajėgiausius Lietuvos triatlono sporto atstovus, apjungiant Lietuvos čempionatų įskaitą ir Lietuvos triatlono taurės reitingą. Atskirų amžiaus grupių reitingo nugalėtojas sezono pabaigoje traktuojamas kaip pajėgiausias Lietuvos metų sportininkas – reitingo čempionas(-ė).