slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Poznanėje (Lenkija) vyko didžiausios pasaulyje jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Olympic Hopes“ („Olimpinės viltys“), kuriose dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos atstovai Vanesa Mėlynauskaitė, Rūta Marozaitė, Gabrielė Baltrušaitytė, Orestas Rimšas, Benediktas Keblys ir Kamilė Čiškauskaitė.

Gimnazijos irkluotojai

Septyniolikmečių grupėje dviviete kanoja 500m distancijoje Gabrielė Baltrušaitytė su porininke iš Šiaulių visą nuotolį irklavusios trečios, finiše nusileido varžovėms ir liko penktos, o trumpesniame 200m nuotolyje finišavo ketvirtos.

Šešiolikmečių grupėje  dviviete kanoja 200m nuotolyje Vanesa Mėlynauskaitė su porininke iš Šiaulių užėmė penktą vietą.

Prestižinėje rungtyje septyniolikmečių grupėje vienviete baidare 200m distancijoje Orestas Rimšas iškovojo aukštą penktą vietą.

Šiose varžybose dalyvavo 778 sportininkai iš 43 šalių, 5 žemynų atstovai.

Sportininkus treniruoja ir varžyboms ruošia treneriai Dalia Vaičikonienė ir Vytautas Vaičikonis.