Skiname laurus ne tik sporte!!!

Skiname laurus ne tik sporte!!!

Šių metų gegužės pradžioje Mykolo Romerio Universitetas organizavo konkursą skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Dalyviai buvo kviečiami išreikšti savo nuomonę piešiniu „Mano laiškas…“ (piešinys kaip žinutė).

Ilgesys

Konkurso tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis – piešiniu „Mano laiškas …“ kreiptis į konkretų adresatą – asmenį, asmenų grupę, organizaciją (pvz., mamą, tėtį, mokytoją, draugą, klasę, žinomą sportininką, menininką, politiką, muzikos atlikėją ar grupę ir t. t.) ir išreikšti savo nuomonę apie tai, kas rūpi.

Šiame konkurse su piešiniu „Ilgesys“ dalyvavo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos abiturientė Greta Baskevičiūtė. Jos piešinys nepaliko abejingų ir  konkurso komisija iš visos Lietuvos dalyvių Gretai skyrė II-ąją vietą 15-18 metų amžiaus grupėje.

Sveikiname Gretą ir džiaugiamės jos pasiekimais.

Konkurso laureatai bus skelbiami ir apdovanojami 2022 m. birželio 1 dieną vyksiančioje konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“.

Renginį transliuos portalas LNK.lt birželio 1 d., 11 val.

Plačiau apie konkursą skaitykite - https://sc.bns.lt/view/item/429637.

Matematikos mokytoja V. Pankienė ir dailės mokytoja G. Leonavičienė

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra