Panevėžiečiai Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynių taurės varžybose iškovojo 11 medalių

slaidas19

Šeštadienį Panevėžyje vyko tarptautinės Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynių taurės varžybos.

Imtynininkai

„Dauguma sportininkų į šias varžybas grįžo po Covid-19 ligos ir po kelias savaites išbuvę saviizoliacijoje, neturėję treniruočių. Vieni atrodė stiprūs, kiti  - nusivylę. Bet tokie išbandymai sportininkus tik užgrūdina. Džiaugiuosi jaunaisiais sportininkais, kurie įrodė, kad yra verti mokytis sporto gimnazijose“, - sakė treneris Marius Baranauskas.

Sėkmingai tarptautiniame čempionate pasirodė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sportininkai. Lauryna Banytė nepaisant trijų savaičių karantino tapo nugalėtoja. Viljamas Laucius, kovojęs aukštesnėje svorio kategorijoje nei jam įprasta, užėmė 2-ąją vietą. Klaudijus Čypas taip pat iškovojo 2-ąją vietą. Rytis Bartkus ir Ugnius Čiziunas iškovojo trečiąsias vietas.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynių taurės varžybose Panevėžio atstovai iškovojo 11 medalių.

Imtynininkai.JPGImtynininkai1.JPGImtynininkai2.JPGImtynininkai3.JPGImtynininkai4.JPGImtynininkai5.JPGImtynininkes.JPG