Patrikas Savėnas - Panevėžio miesto moksleivių anglų kalbos konkurso prizininkas

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos  II a klasės mokinys Patrikas Savėnas š.m. vasario 4 d. dalyvavo Panevėžio miesto 9-10 klasės mokinių anglų kalbos konkurse ir laimėjo 2 - ąją vietą.

P Savenas

“Džiaugiamės mokinio iniciatyva ir pasiektais rezultatais. Patrikas įrodė sau ir šalia esantiems bendraamžiams, kad anglų kalbos pamokos praturtina pasaulio suvokimą, ugdo bendravimo įgūdžius, stiprina tarpusavio santykius”, - sakė mokytoja Edita Galeckienė.

Mokinys yra pakviestas dalyvauti  Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurse, kuris vyks š.m. kovo 5 d.

Anglų kalbos mokytoja Edita Galeckienė