Gimnazijos rankininkai svariai prisidėjo prie Panevėžio SC-RSSG Grifas pergalės Šiauliuose

slaidas19

Savaitgalį panevėžiečiai svečiavosi Šiauliuose, kur vyko vyrų rankinio čempionato rungtynės tarp RK „Šiauliai“ ir Panevėžio SC- RSSG Grifas komandų.

rankininkai3

Principiniai priešininkai didžiąją pirmojo kėlinio dalį žaidė lygiai (3:3, 7:7, 12:12, 16:16). Panevėžio „Grifui“ pavyko kėlinį užbaigti keliomis sėkmingomis atakomis ir atitolti 3 įvarčiais. Netrukus rezultatas vėl buvo lygus (24:24). „Grifas“ perėmė žaidimo kontrolę ir išsiveržė į priekį 34:29. Paskutinėmis žaidimo minutėmis šiauliečiai beveik pavijo priešininkus, tačiau minimaliu skirtumu 35:34 pergalę išsaugojo Panevėžio rankininkai.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai šiose rungtynėse pelnė net 20 įvarčių. Titas D. Janušonis - 9, Danielius Kairys - 8, Edvinas  Šakalys - 2, Karolis Piragis - 1.Vartus saugojo Matas Laurikėnas ir Viljamas Liaudanskas.

Titas Janušonis tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų užima 6 vietą peknęs 42 įvarčius.  Panevėžiečiai šį sezoną laimėję 5 kartus, ir patyrę 2 pralaimėjimus įsitvirtino 3 Lietuvos vyrų rankinio lygos vietoje.