Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Teminis filmo peržiūros vakaras gimnazijoje.

Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Teminis filmo peržiūros vakaras gimnazijoje.

Gruodžio II savaitę gimnazijos mokiniai vakare, po visų darbų ir sporto treniruočių, rinkosi į  gimnazijos aktų salę žiūrėti filmą. Kino peržiūros renginį organizavosi patys mokiniai, jie rinkosi kokį filmą žiūrės, patys rengė vakaro skelbimą ir aktyviai kvietėsi klasės draugus dalyvauti renginyje. Mokiniai patogiai ir jaukiai įsikūrė sau vietas filmo žiūrėjimui ir viso filmo metu įdėmiai žiūrėjo, sekė tikrais faktais pagrįstos istorijos eigą bei atomazgas. Po filmo peržiūros iš mokinių akių ir reakcijų buvo matyti, kad kai kuriems kilo minčių ir klausimų apie vieno asmens gyvenimo pasirinkimus, mokiniai, taip pat, turėjo galimybę diskutuoti. Vakaro pabaigoje visi vienbalsiai pritarė, kad ir vėl norėtų taip rinktis ir kartu leisti laiką. Mokiniai žiūrėjo filmą „The imitation game“.

Parengė matematikos mokytoja Virginija Pankienė

neformaliojo ugdymo mokytoja Solveiga Morkūnienė