Vokiečių kalbos dienos gimnazijoje

Vokiečių kalbos dienos gimnazijoje

Spalio 18–22 dienomis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko visoje Lietuvoje organizuojamos Vokiečių kalbos dienos.

Vokieciu kalbos dienos

Spalio 18  d. gimnazijos aštuntokai ir devintokai, besimokantys vokiečių kalbos, kartu su vokiečių kalbos mokytoja keliavo į Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką, kuri kvietė į edukacinius užsiėmimus "Pažink emocijas veide" ("Lerne Mimk und die Gefühle erkennen").

Užsiėmimų metu mokiniai mokėsi atpažinti bei apibūdinti vokiškai emocijas ir jausmus, tyrinėjo skirtingas veidų išraiškas, sakė vokiškai komplimentus, kūrė emocijų debesis, atliko kitas interaktyvias užduotis.

Vokiečių kalbos pamokų metu mokiniai prisiminė naujai išmoktus žodžius, juos nupiešė ant spalvotų lapų. Iš mokinių piešinių sukūrėme plakatą, kurį galima pamatyti gimnazijos antrame aukšte.

Vokieciu_kalbos_dienos.jpgVokieciu_kalbos_dienos1.jpgVokieciu_kalbos_dienos2.jpgVokieciu_kalbos_dienos3.jpgVokieciu_kalbos_dienos4.jpgVokieciu_kalbos_dienos5.jpg

Vokiečių k. mokytoja Aurelija Vaičiulionė