Sėkminga Panevėžio rankininkų sezono pradžia

Sėkminga Panevėžio rankininkų sezono pradžia

Šeštadienį Panevėžyje vyko Lietuvos vyrų rankinio čempionatas, kuriame susitiko Panevėžio SC/RSSG/ „Grifas“ ir Šalčininkų r. „Sokol“ komandos. Varžybas rezultatu 30:24 namuose laimėjo panevėžiečiai.

Grifo rankininkai

„Sezono startas tikrai neblogas. Tai jau trečioji mūsų pergalė ir sužaistų ketverių varžybų. Džiaugiamės šių metų atradimu gimnazijos auklėtiniu Titu Janušoniu, kuris lyderiauja šalies rinktinėje ir sėkmingai įsiliejo į vyrų komandos gretas. Jis vienas iš rezultatyviausių mūsų komandoje“, -  sakė treneris Mindaugas Vėta.

Treneris negailėjo gerų žodžių ir kitiems gimnazijos auklėtiniams Linui Šakaliui, Karoliui Piragiui, Matui Laurikėnui, Danieliui Kairiui, kurie svariai prisideda prie vyrų rankinio komandos pergalių.