slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Sekmadienį Estijoje vyko Baltijos šalių triatlono čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos triatlono rinktinė, atstovauja ir gimnazijos auklėtinių.

Triatlonininkai

Merginų jaunių grupėje Ugnė Paurytė užėmė antrą vietą, o bendroje įskaitoje iš 109 sportininkių jai atiteko garbinga trečioji vieta.

Berniukų jaunių grupėje antrąją vietą iškovojo Robertas Gegužis, o Džiugas Karklelis liko trečias. Bendroje įskaitoje R. Gegužis užėmė penktąją vietą, o Dž. Karklelis – septintąją vietas. Viso dalyvavo 111 sportininkų.

Treneris V. Urbonas pasidžiaugė, kad vyrų elito olimpinėje distancijoje buvęs gimnazijos auklėtinis Lukas Prokopavičius užėmė šeštąją vietą, nusileisdamas Švedijos bei Vokietijos sportininkams.

„Matau, kad mūsų auklėtinių sportinė forma ir pasiekiami rezultatai kiekvienose varžybose gerėja ir tai teikia optimizmo. Džiaugiuosi, kad galime laimėti ne tik Lietuvos bet ir tarptautiniuose čempionatuose“, - sakė gimnazijos treneris Vidmantas Urbonas.