Gimnazijos futbolininkams – garbinga trečioji vieta

Gimnazijos futbolininkams – garbinga trečioji vieta

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos futbolininkai, vadovaujami trenerio Povilo Lukšio Lietuvos Elitiniame jaunių lygos U16 čempionate iškovojo trečiąją vietą.

Gimnazijos futbolininkai

„Praėjusiais metais buvome septinti, o šiemet – treti. Džiaugiuosi, kad per pusantrų metų mums pavyko pasiekti neblogų rezultatų“, - sakė futbolo treneris P. Lukšys.

Šį sekmadienį pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ įvyks Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų ceremonija. Elitinės jaunių lygos U16 diviziono prizininkais tapo FK „Žalgiris“, „Kauno Žalgirio“ FA ir FA-FK „Panevėžys“-PRSSG.

Renginyje bus pagerbtos geriausios kiekvieno diviziono sezono komandos, vartininkai, gynėjai, saugai, puolėjai ir rezultatyviausieji.

SHARP Elitinė jaunių lyga yra 2014 m. startavęs prestižinis Lietuvos jaunimo čempionatas, kuriame rungiasi po 8 komandas keturiose amžiaus grupėse.