slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Birželio 4d. Marijampolėje vyko draugiškos varžybos kuriose dalyvavo Marijampolės, Vilniaus, Šiaulių ir Panevėžio irkluotojai. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komandą sudarė šeši irkluotojai, visi jie grįžo iš Pasaulio čempiono E. Balčiūno taurės varžybų su apdovanojimais.

Irkluotojai Marijampoleje1

Šios varžybose išskirtinės tuo, kad prizinės vietos nustatomos sumuojant 200 ir 1000m rungčių rezultatus. Bendroje baidarininkų įskaitoje iš dvidešimt vieno sportininko Nedas Kraujalis užėmė antrą vietą, o Martynas Grybė - trečią. Kanojininkų įskaitoje Deimantas Raila užėmė antrą vietą, o Danas Jonelis - trečią.

Dviviečių baidarių 200m rungtyje Nedas Kraujalis su Martynu Grybe nugalėjo, o Eligijus Bružas su Ryčiu Baku iškovojo antrą vietą.