IŠ EUROPOS ČEMPIONATO GRĮŽUS

IŠ EUROPOS ČEMPIONATO GRĮŽUS

gabija berlDaugiatūkstantinės auditorijos apsuptyje – 18-ikos bei 20-ies metų lengvaatletės. Lietuvos moterų 4×400 m komandos sudėtyje atsidūrė ir jauniausios rinktinės narės, kurioms pasirodymas Berlyno Olimpiniame stadione į atmintį įsirėš ilgam.

Penktadienio dieną vykusioje 4×400 m rungties atrankoje Lietuvai atstovavo 26-erių Eva Misiūnaitė, 22-ejų Modesta Morauskaitė, 18-metė Gabija Galvydytė bei 20-metė Erika Krūminaitė. Distanciją mūsiškės įveikė per 3 min. 37,73 sek. bei užėmė 15 vietą.

Greičiausia šalies 400 m bėgikė Agnė Šerkšnienė estafetę praleido, kadangi kaupė jėgas 400 m individualios rungties finalui.

Gabijos įspūdžiai:

„Labai keista, nes nebuvo didelio jaudulio. Jaučiausi atsakinga už savo šalį ir norėjau parodyti, ką galiu geriausiai ir, manau, pavyko dar geriau nei tikėjausi. Svarbiausia buvo nepaleisti varžovių – tą ir padariau, dėl to labai džiaugiuosi“, – komentavo G. Galvydytė.

Trečiame etape bėgusi lengvaatletė taktiškai „išdūrė“ priekyje bėgusią graikę, lazdelės perdavimo metu leidusi E. Krūminaitei išbėgti prieš varžovę.

Treneris A. Sniečkus