Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Žygis „Nevėžio pakrante“

Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Žygis „Nevėžio pakrante“

Birželio II savaitę gimnazijos mokinių grupė ėjo į žygį „Nevėžio pakrante“. Su mokiniais į žygi leidosi ir dvi pedagogės. Prieš pat žygį mokiniai buvo aptarę kokį maršrutą pasirinkti ir kokias vietas aplankyti. Mokinių grupė žygį pradėjo nuo sporto gimnazijos eidami palei Nevėžio pakrante link Ekrano marių. Oras buvo puikus ir visi dalyviai buvo gerai nusiteikę. Dalyviai susipažino su Panevėžio miesto įdomiomis, atnaujintomis vietovėmis, viešomis erdvėmis, kurios pritaikytos aktyviam sportavimui ir pasyviam laisvalaikio praleidimui. Žygio metu mokiniai aptarė jiems rūpestį keliančius klausimus su mokytojomis ir kalbėjosi aktualiaomis temomis tarpusavyje. Šis žygis mokiniams buvo aktyvi, gerų emocijų teikianti terapija.

Projekto akimirkos:

zgnvzpkrnt_01.jpgzgnvzpkrnt_02.jpgzgnvzpkrnt_03.jpgzgnvzpkrnt_04.jpg