slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

FK „Panevėžys B“ iškovojo gražią pergalę. Trenerio Dariaus Žindulio auklėtiniai namuose minimaliu skirtumu 3:2 (1:2) įveikė „Kauno Žalgirio B“ futbolininkus. Jaunųjų panevėžiečių komandos branduolį sudaro Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

futbolas B

40-ąją rungtynių minutę panevėžietis Deimantas Kontenis po kampinio smūgiu galva išlygino rezultatą.

Antrąją rungtynių pusę panevėžiečiai pradėjo labai ryžtingai ir turėjo neginčityną iniciatyvą. Sužaidus lygiai valandą šiame susitikime rezultatas tapo lygus. Pakėlus kampinį Eimantas Abramavičius galva pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

71-ąją mačo minutę FK „Panevėžys B“ pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. Įspūdingu smūgiu įvartį šeimininkams pelnė Evaldas Urmonas.

„Žemynos“ progimnazijos stadione gausiai susirinkę žiūrovai, tarp kurių buvo ir pagrindinės komandos futbolininkai, sveikino jaunuosius panevėžiečius su pirmąja pergale LFF I lygos pirmenybėse.

Per trejas rungtynes FK „Panevėžys B“ surinko 4 taškus ir tarp keturiolikos lygos komandų rikiuojasi aštuntoje vietoje.

Rungtynes su „Kauno Žalgiriu B“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Darius Kublickas, Džiugas Trybė (46 min. Eimantas Dzinga), Matijus Remeikis, Kotaro Amemyia, Domantas Vaičekauskas (46 min. Tanas Petukauskas), Deimantas Kontenis, Žygimantas Baguška, Evaldas Urmonas (90 min. Motiejus Slivka), Gustas Žederštreimas, Faustas Steponavičius (88 min. Darius Juegelevičius), Eimantas Abramavičius (65 min. Redas Graičiūnas).

Kitas rungtynes FK „Panevėžys B“ žais birželio 27 dieną Kaune su „Hegelmann Litauen“.