Kultūros ir kūrybiškumo diena vaizdo konferencijų programos Zoom platformoje

Kultūros ir kūrybiškumo diena vaizdo konferencijų programos Zoom platformoje

2020 m. birželio 16 d. 8 klasės ir I – III gimnazijos klasių mokiniams vaizdo konferencijų programos Zoom platformoje vyko Kultūros ir kūrybiškumo diena. Gimnazistams buvo pasiūlytos veiklos.

Urbonas

• ,,Virtuali kelionė į Peru su Vidmanto Urbono ekologine akcija ,,Vanduo - tai gyvybė" ( 8 klasės mokiniai );

Kryziazodis

Urbonas

• “Virtualus kultūros ir meno pažinimas naudojantis Google Arts & Culture platforma” ( I a klasės mokiniai );
  • „Laiko matavimo ir laikrodžių istorija Klaipėdos laikrodžių muziejuje" ( I b klasės mokiniai )
  • „Virtuali ekskursija po tarptautinę kosminę stotį su NASA kosmonaute Sunita Williams“ ( II klasės mokiniai )

NASA stotis

Kosmine stotis

• „Pasaulį pakeitusios civilizacijos. Graikai“ ( III a klasės mokiniai )
  • „Patirkime Sirvėtos regioninio parko paslaptis (geografija, mitologija)“ ( III b klasės mokiniai )

Sirvenos parkas

Gimnazistai visą dieną turėjo įvairios veiklos – atlikinėjo užduotis, rinko informaciją, ėmė interviu, piešė, rengė pateiktis.